Opis:

Športno društvo Repnje - Dobruša, je v nedeljo 09.09.2018 organiziralo nogometni turnir za pokal občine Vodice. Turnir je potekal na novem igrišču pri gasilskem domu v Repnjah. Na turnir se je prijavilo 12 ekip, katere so bile razvrščene v štiri skupine po tri. V četrtfinale sta se uvrstile najboljše dve ekipe iz vsake skupine. Končne zmage so se veselili igralci ekipe AM-DE, kateri so v finalu premagali ekipo FC Smlednik. V tekmi za 3 mesto (streljali so se kazenski streli) pa je bila ekipa Gradbeništvo Selvedin boljša od ekipe Galaktiki. Nagrado za najboljšega vratarja turnirja je prejel Dejan Gakovič iz ekipe Galaktiki. Nagrado za najboljšega strelca turnirja je prejel Sašo Kovačevič iz ekipe AM-DE. Nagrado za najboljšega igralca turnirja je prejel Matej Sironič prav tako iz ekipe AM-DE.

Zemljevid:

Pravila igre:

Igra se na igrišču pri Športnem centru Klub Kubu v Vodicah (http://www.kubu.si/domov/). Igrišče je na odboj. Igra se z maloodbojno žogo, velikosti številka 4. Tekma traja dvakrat po 10 minut, finale pa dvakrat po 12 minut. Tekma za tretje mesto se ne igra, izvajajo se kazenski streli. Prekrški se seštevajo (vsak 5 prekršek pomeni kazenski strel za nasprotno ekipo).
Ekipe so razdeljene v štiri skupine, v katerih so po 3 ekipe. Zmagovalec tekme dobi 3 točke, pri remiju obe ekipi dobita po eno točko. Če ena ekipa zamudi na svojo tekmo, se rezultat registrira 3:0 za nasprotno ekipo. Če obe ekipi zamudita, se registrira rezultat 0:0, s tem, da nobena od ekip ne dobi točke za remi. V četrtfinale se uvrstijo prvo in drugo uvrščene ekipe iz vseh štirih skupin.

4. mesto: pokal + 50€
Denarni sklad v višini 900 € velja za 12 prijavljenih ekip - v primeru večjega števila ekip se sklad poveča, v primeru manjšega števila pa se proporcionalno zmanjša. Prav tako denarni sklad 900€ velja če vseh 12 ekip dejansko nastopi na turnirju in ne če se samo prijavijo na turnir!!!